Міськрайонна газета

ЗАНЯТТЯ З ВІДПОВІДАЛЬНИМИ ЗА ВЕДЕННЯ ВІЙСЬКОВОГО ОБЛІКУ

Під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Оксани ЛИХИНИ було проведено інструктивно-методичне заняття із працівниками органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій району, відповідальними за ведення військового обліку 

Під час навчання було розглянуто наступні питання:

1. Про ведення військового обліку та бронювання призовників і військовозобов’язаних в установах та організаціях району.

2. Організація оповіщення військовозобов’язаних про прибуття до Лебединського об’єднаного міського військового комісаріату.

3. Підтримання мобілізаційної готовності пунктів збору сільських рад, як елементів системи оповіщення, збору і поставки мобілізаційних ресурсів.

«Головною вимогою до системи військового обліку є постійне забезпечення повноти та достовірності даних, що визначають кількісний склад та якісний стан призовників і військовозобов’язаних», - наголосив старший офіцер відділення військового обліку та бронювання сержантів і солдатів запасу ОМВК Євген Шкурко. Саме тому, увагу присутніх було зосереджено на необхідності періодичного звіряння особових карток призовників і військовозобов’язаних із записами у військових квитках та посвідченнях про приписку до призовних дільниць, а також звіряння облікових даних з даними військового комісаріату.

Також було розглянуто практичні питання ведення обліку відповідальними. Оксана Лихина наостанок акцентувала увагу учасників навчання на недопущенні порушень у веденні документації та дотриманні встановлених термінів звітності.