Міськрайонна газета

РЕМОНТ ДОРІГ СЬОГОДНІ − В ПРІОРИТЕТІ РОБОТИ РАЙОННОЇ ВЛАДИ

На цьому наголосив голова Лебединської райдержадміністрації Віктор ХИМИЧ під час робочої поїздки та інспектування проведення ремонту доріг

Інформацією про поганий стан наших автошляхів вже важко когось здивувати. І хоча в останні роки було відремонтовано більше доріг, ніж будь-коли, роботи вистачить ще на багато років вперед. Для громадян це питання є дуже важливим, адже стосується якості життя кожного. 

Усі ми розуміємо, що без нормального стану доріг не може бути ні активного розвитку сільських громад, ні інвестиційного потенціалу. Підвіз дітей до шкіл, надання невідкладної медичної допомоги, розвиток туристичної галузі – усі ці складові успішного соціально-економічного розвитку, тому сьогодні під пильним контролем органів районної влади продовжуються ремонтні роботи доріг Лебединщини. 

Через навантаження та перевантаження важковагового транспорту матеріали дорожнього покриття дуже швидко зношуються, а це призводить до деформації, лущення, викришування, тріщин, відколів, а згодом – вибоїн та ям. 

Але, не дивлячись на всі проблеми та перешкоди, сьогодні відремонтовано найпроблемнішу ділянку дороги у с. Михайлівка за напрямком до с.Підопригори.

Капітальний ремонт цього відрізку дороги не проводився багато років. Стан дорожнього покриття знаходився в критичному стані з майже непроїзними ділянками. Такий стан дороги ставив під загрозу життя та здоров’я наших громадян, ускладнював доступ жителів населених  пунктів Лебединського району  для отримання медичних, освітніх та інших послуг. Через відсутність нормального дорожнього покриття шкільні автобуси та автомобілі швидкої допомоги зі значними складнощами доїжджали до шкіл та лікарні. А за поганих погодних умов перетнути цей відрізок дороги деяким транспортним засобам було майже неможливо. Складнощі з врегулювання даної проблеми призводило до соціальної напруги і численних звернень жителів навколишніх сіл, депутатів районної та сільських рад стосовно наболілого проблемного питання щодо надзвичайно незадовільного стану дороги.

Враховуючі соціальну значимість даного питання, за активного сприяння Сумської обласної державної адміністрації та обласної ради з державного бюджету були виділені кошти. На сьогодні на проведення капітального ремонту цього відрізку дороги використано майже 2,5 млн. гривень. Роботи проведені працівниками ВАТ «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України» ДП «Сумський облавтодор».

Питання ремонту доріг у Лебединському районі – це пріоритетне завдання, і та робота, яка була розпочата у попередні роки,  знайшла своє продовження і у 2019 році. Реалізація цього проекту це, безумовно, комфорт і безпека учасників дорожнього руху та пересічних громадян.