Міськрайонна газета

"KvartalFEST" ЗАПРОШУЄ ВСІХ БАЖАЮЧИХ

До Дня Незалежності України 23 серпня 2019 року в селищі Підопригори Лебединського району відбудеться щорічний фестиваль "KvartalFEST". Вже впродовж 5-и років безкоштовний виступ студії «Квартал 95» збирає від 100 000 до 150 000 людей у мальовничому яру під відкритим небом

Відвідувачі фестивалю мають змогу насолодитись виступами найкращих художніх колективів Сумщини, побачити та придбати ексклюзивні вироби майстрів краю, скуштувати смачні страви і частування, прийняти участь у різноманітних конкурсах і козацьких розвагах.

Вже третій рік поспіль, завдяки генеральному партнеру - компанії «UKRAVIT» Ukravit, гості фестивалю окрім традиційного концерту студії «Квартал 95» Студия "Квартал 95" мають можливість побачити наживо виступи інших зірок українського шоу-бізнесу топ рівня. 2017 року це були Влад Яма Влад Яма та гурт Дзідзьо DZIDZIO. У 2018 відбулась фан-зустріч з акторами серіалу «#Школа» Школа, а також концерт проекту Олексія Потапенко (Потап) Oleksii Potapenko «Мозги» MOZGI Entertainment. Цього року компанія «UKRAVIT» та організатори фестивалю «GB event by Kvartal 95» GB Event by Kvartal 95 підготували декілька сюрпризів:

- Фан-зустріч з топовими блогерами України
- Найсучасніші дитячі атракціони
- Виступ топ зірки українського шоу бізнесу

Ведучим "KvartalFEST 2019" вже традиційно стане Артем «Гагарін» Михайліченко Артем Гагарин– шоумен, представник студії «Квартал 95».

Особливий сюрприз підготувала студія «Квартал 95». Окрім виступу колективу з абсолютно новою програмою, яка ще не транслювалась на ТБ, компанію хлопцям складуть дівчата з «Жіночого Кварталу» зі своїми найкращими номерами

Також на фестивалі буде проходити парад вишиванок. Запрошуємо всіх прийти у народному вбранні та взяти участь у конкурсі на найкращу вишиванку серед гостей фестивалю. На переможця чекає спеціальний приз.

Приємним сюрпризом для всіх гостей стане показ фільмів студії «Квартал 95» під відкритим небом. Більш детальна інформація про це очікується пізніше.

Для участі у фестивалі запрошуємо представників харчової промисловості та народних майстрів. З усіх питань звертатися у організаційний комітет фестивалю.

Фестиваль проходитиме в форматі пікніка під відкритим небом в мальовничому яру біля селища Підопригори. При собі бажано мати ковдри, на яких можна буде відпочивати і спостерігати за виступами улюблених артистів, а також парасольку на випадок дощу або сонця. Зважаючи на вимоги пожежної безпеки, розпалювання власних мангалів суворо заборонене.
Початок приблизно о 15:00. Вхід - безкоштовний.