Міськрайонна газета

З ПОЧАТКОМ РОКУ СТАРТУВАЛА КАМПАНІЯ ДЕКЛАРУВАННЯ-2021

1 січня 2021 року розпочалась щорічна кампанія декларування, яка зазвичай триватиме до 31 березня 2021 року

Нагадуємо, як можливо отримати роз’яснення для заповнення декларації:

Зверніться головного спеціаліста - юристконсульта відділу фінансового та правового забезпечення райдержадміністрації: (05445) 2 21 88.

Зателефонуйте до Контакт-центру НАЗК, створеного у 2020 році: +38(044) 200–06–94. Консультації надаються в робочі дні з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00.

Ознайомтеся з роз’ясненнями щодо заповнення декларацій у базі знань НАЗК за посиланням : https://wiki.nazk.gov.ua/category/deklaruvannya/. Працює зручний пошук за ключовим словом.

Для отримання технічної допомоги щодо роботи з Реєстром зверніться за адресою: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Нагадуємо, що через набуття чинності закону, який частково відновлює повноваження НАЗК, ви знову можете подати повідомлення про суттєві зміни у майновому стані в електронному вигляді в Реєстрі декларацій.

У НАЗК також працюють над подальшим спрощенням декларування у 2021 році та готують для вас нові довідкові матеріали, які стануть у нагоді під час заповнення декларацій. Щоби найпершими отримувати інформацію про нові сервіси, підписуйтеся на оновлення на нашому вебсайті та наш Telegram-канал (https://t.me/NAZK_gov_ua).